Movies
Ratings
609
The HimalayasRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 2.5
- Well-dyingRated ★ 5.0
A Reason to LiveRated ★ 4.5
Trivial MattersRated ★ 5.0
Heavy CravingRated ★ 4.0
Sleep TightRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 5.0
The 33Rated ★ 5.0
Only the BraveRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.0
Perfect WorldRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5