Series
Ratings
14
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0