Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
Something About 1%Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0