Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5