Movies
Ratings
94
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Mary ShelleyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
Our BodyRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5