Titles you rated
BridgertonRated ★ 1.5
Record of YouthRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0