Movies
Ratings
345
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.0
GabiRated ★ 2.5
If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
The Sound of a FlowerRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0