Series
Ratings
18
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0