Series
Ratings
30
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Seven First KissesRated ★ 1.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 0.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5