Titles you rated
Men in BlackRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0