Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0- Cook Up a StormRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
I am a CatRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
The RingRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 1.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
RinguRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0