Series
Ratings
42
My PrincessRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0