Movies
Ratings
309
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.5
NanaRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 3.0- Heavy SnowRated ★ 1.5