Movies
Ratings
379
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.5