Series
Ratings
187
Angel's RevengeRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0