Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0