Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0