Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 2.5
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.5
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Don't Call It MysteryRated ★ 1.5
Last MileRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0