Titles you rated
Missing YouRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
He is BeautifulRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 1.5
My FamilyRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5