Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0