Titles you rated
Beautiful CreaturesRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
The Pink PantherRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
The HoleRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
High TensionRated ★ 5.0
The CallRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0