Titles you rated
DisenchantmentRated ★ 4.0
Amphibia Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
HildaRated ★ 5.0
Solar OppositesRated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 2.0
Bee and PuppycatRated ★ 2.0
Q-ForceRated ★ 2.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0- おかしなガムボールRated ★ 4.0
Long Story ShortRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
Doctor Who: Planet of the DeadRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5