Movies
Ratings
332
Notting HillRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0