Series
Ratings
20
The HeirsRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 2.0