Titles you rated
The FabelmansRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0