Series
Ratings
52
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Rock, Rock, RockRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5