Titles you rated
The Lost BusRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
69Rated ★ 4.0
Don't Drink the WaterRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Saving SilvermanRated ★ 3.0
Frankie and JohnnyRated ★ 3.5
DuelRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 3.0
Snake EyesRated ★ 3.5
Ed WoodRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
Close-UpRated ★ 4.0
MirrorRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 4.5
SolarisRated ★ 4.5