Titles you rated
The SopranosRated ★ 4.0
Patrick MelroseRated ★ 4.0
From the Earth to the MoonRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Crisis in Six ScenesRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 3.5
Angels in AmericaRated ★ 4.5
Babylon BerlinRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5- Time Trax.Rated ★ 4.0
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 4.0
Babylon BerlinRated ★ 4.0
Babylon BerlinRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
TehranRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- おとうさんRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0