Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 5.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
TempestRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Death to Snow WhiteRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 5.0
AemaRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0