Movies
Ratings
175
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
K-On! The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Psychic KusuoRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0