Series
Ratings
246
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 2.0
T・P BON Season 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5- Blue Exorcist -The Blue Night Saga-Rated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
- K-ON!!Rated ★ 4.0
Star vs the Forces of EvilRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5