Movies
Ratings
933 Perfect DaysRated ★ 4.5 Perfect DaysRated ★ 4.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Jojo RabbitRated ★ 4.5 Jojo RabbitRated ★ 4.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 4.0 Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
 Meet Joe BlackRated ★ 4.5 Meet Joe BlackRated ★ 4.5
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 The LighthouseRated ★ 4.5 The LighthouseRated ★ 4.5
 WhiplashRated ★ 4.5 WhiplashRated ★ 4.5
 The Zone of InterestRated ★ 5.0 The Zone of InterestRated ★ 5.0
 Moana 2Rated ★ 3.5 Moana 2Rated ★ 3.5
 Like Father, Like SonRated ★ 4.0 Like Father, Like SonRated ★ 4.0
 The Big ShortRated ★ 4.5 The Big ShortRated ★ 4.5
 Ocean WavesRated ★ 4.0 Ocean WavesRated ★ 4.0
 The WhaleRated ★ 4.5 The WhaleRated ★ 4.5
 Call Me by Your NameRated ★ 4.0 Call Me by Your NameRated ★ 4.0
 Digimon AdventureRated ★ 5.0 Digimon AdventureRated ★ 5.0
 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
 Inside Out 2Rated ★ 4.5 Inside Out 2Rated ★ 4.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5