Series
Ratings
16
The UntamedRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Evil GeniusRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0