Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0