Movies
Ratings
60
The Dark KnightRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
HulkRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0