Movies
Ratings
181
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.0