Titles you rated
JumperRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 5.0