Titles you rated
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Bewitching AttractionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
OculusRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 4.5
Eye For An EyeRated ★ 5.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 5.0