Movies
Ratings
658- Winter ButterflyRated ★ 3.0
StargateRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
InkheartRated ★ 3.5
My Week with MarilynRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
OculusRated ★ 1.0
HerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0