Titles you rated
You Season 5Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 1.5
Strawberry NightRated ★ 3.5
Lemming in the GardenRated ★ 3.0
BodiesRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0- My TeacherRated ★ 4.0
ShoutaiRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.5