Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 5.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0