Titles you rated
The Big BlueRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0