Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5