Titles you rated
CollectorsRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.0