Series
Ratings
35
JumongRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0