Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.5
The Perfect InsiderRated ★ 3.5- 極限推理コロシアムRated ★ 2.5
- 黒い画集~証言~Rated ★ 2.0
- リモートで殺されるRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
Idol Dictation Contest Season 2Rated ★ 4.0
Idol Dictation Contest Season 1Rated ★ 4.0
IZ*ONE #StyleVlog in LARated ★ 4.0
IZ*ONE Eating TripRated ★ 4.5
IZ*ONE Eat-ting Trip 2Rated ★ 4.5
IZ*ONE CHU - Fantasy CampusRated ★ 4.0