Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Carlito's WayRated ★ 2.5- The CureRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Trouble with the CurveRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Eye For An EyeRated ★ 3.0