Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- 대학전쟁Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Class of LiesRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5