Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5