Series
Ratings
56
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Good ManRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Tangled: The Series Season 1Rated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Super CrooksRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Another LifeRated ★ 3.5